Відгуки про компанію КОМОД
- Татьяна К.
- александр а.
- Коментар продавця
Доброго дня) Дякуємо за зворотній зв'язок! Звертайтесь до нас ще )
Ярина Ж.- Коментар продавця
Стіл збирати одне задоволення,фурнітуру поклали в повному обсязі,за упаковку окремо дякую! Так тримати.
- Коментар продавця
Доброго дня) Щиро дякуємо за зворотній зв'язок! Дуже приємно отримувати такі відгуки) Чекаємо на Вас знову)
Максим Л.- Коментар продавця
Всё супер
Степан К.- Надія Ф.
- Костянтин О.
- Коментар продавця
Доброго дня) Дякуємо за зворотній зв'язок! Звертайтесь до нас ще )
Світлана Р.- Коментар продавця
- Анна Т.
- Татьяна М.
