Відгуки про компанію КОМОД
- Галина Г.
Добрий день ! Замовляла стіл з дзеркалом, все прийшло ціле , доставка швидка і щей безкоштовна. Дякую вам 😊
- Коментар продавця
Доброго дня) Щиро дякуємо за відгук! Звертайтесь до нас ще )
Юлія С.- Коментар продавця
Комод супер, але знизу були неправильно просверлені 2 отвори, тому довелось ще досверлювати.
Максим Г.- Коментар продавця
Доброго дня) Дякуємо за відгук! Звертайтесь до нас ще)
Леся С.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Доброго дня) Дякуємо за відгук) Звертайтесь до нас ще)
Наталія К.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Доброго дня) Дякуємо за відгук) Звертайтесь до нас ще)
Дмитро К.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Доброго дня) Дякуємо за відгук) Звертайтесь до нас ще)
Юлия Г.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Доброго дня) Дякуємо за відгук) Звертайтесь до нас ще)
Оксана Є.- Коментар продавця
- Оксана М.
Дякую! Навіть сама зібрала цей комод.
Ольга Г.
