Відгуки про компанію КОМОД
Ліжко просто супер, діти просто у захваті 🤩 як і батьки)))
- Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо Вам за зворотній зв'язок, для нас це дуже важливо) Звертайтесь до нас ще! Всього Вам найкращого!)
Анна П.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Анна П.
- Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо Вам за зворотній зв'язок, для нас це дуже важливо) Звертайтесь до нас ще! Всього Вам найкращого!)
- Татьяна
дякую вам
Татьяна Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
Дякую за якісну і стильну поличку. Швидко зв’язались, відправили, гарно упакували. Я дуже задоволена! Буду замовляти ще :)
Успіхів та процвітання 🌷- Коментар продавця
Доброго дня, Наталія! Дякуємо Вам за зворотній зв'язок і за фото, для нас це дуже важливо) Звертайтесь до нас ще! Всього Вам найкращого!)
Наталия Н.- Коментар продавця
Одне задоволення від якості консультації і небайдужості представника.
- Коментар продавця
Доброго дня) Дякуємо Вам за зворотній зв'язок) Ми дуже цінуємо наших покупців) Мирного неба і вього найкращого!
Альона Б.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Доброго дня) Дякуємо Вам за зворотній зв'язок) Звертайтесь до нас ще! Всього Вам найкращого!)
Марія А.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Доброго дня) Дякуємо Вам за зворотній зв'язок) Звертайтесь до нас ще! Всього Вам найкращого!)
- Лілія
Добрий день, дуже здивована що так швидко, велике вам дякую🤗
Лілія О.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Доброго дня) Дякуємо Вам за зворотній зв'язок) Звертайтесь до нас ще! Всього Вам найкращого!)
Ольга С.- Коментар продавця
Дуже гарний стелажик! Дуже сподобалося відношення до клієнта!
Правда НОВА ПОШТА трішки попсувала нерви бо відношення до посилок абияке...- Коментар продавця
Доброго дня) Дякуємо Вам за зворотній зв'язок) Ми цінуємо наших покупців і нам дуже приємно, що залишились приємні враження від покупки) Звертайтесь до нас ще! Всього Вам найкращого!)
Олег П.- Коментар продавця

Доброго дня! Дякуємо Вам за зворотній зв'язок, для нас це дуже важливо) Звертайтесь до нас ще! Всього Вам найкращого!)