Відгуки про компанію КОМОД
- Катерина Д.
Де що в товару не співпадало, але продавець все вточнив і передав майстрам. Тому дуже приємно мати справу з відповідальними продавцями.
Діана Б.Шафу отримали і вже зібрали!Всім причетним до замовлення велика подяка! Рекомендуємо,тільки Комод!
Валентина Б.- Солодовник Н.
- Карина К.
- Вікторія М.
- Людмила М.
- Віра Ж.
Вже замовив два товара, все влаштовує ціна і якість
Віталій К.Все гарноі якості, прийшло вчасно
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук. Користуйтесь із задоволенням 🤗
Ганна К.- Коментар продавця
