Отзывы о компании КОМОД
- Христина Х.
Гарний комод! Всі деталі якісні! Конструкція продумана, все чітко збирається, надійно скріплюється! Правда, довелось трішки заморочитись із процесом зборки, але все зібрав самостійно. Задоволений покупкою! Донька в захваті від комоду! Ще й доставка безкоштовна! Продавця рекомендую! Все супер!
Вячеслав Д.- Юлия О.
- Наталя С.
- Олександр М.
Задоволена обслуговуванням, менеджер детально проконсультувала про товар, приємні знижки і бонуси, шафу відправили дуже швидко. В цілому на сайті гарний вибір меблів.
Олена І.- Ірина Ч.
- Лена Б.
Доброго дня, перше враження: відправили стіл в 2 коробках ( вага одної 75 кг) зважували в нової пошті. Треба цю коробку на 2 ділити вам. Дууууже важка. Сам товар ще не збирав, пізніше ще буде відгук.
Александр О.- Трохимчук Н.
