Отзывы о компании КОМОД
Замовляв комод і підвісні тумбочки. Замовлення виконали швидко, безкоштовно відправили Новою поштою. Упаковано все було дуже ретельно та якісно. Зі збиранням проблем не було - інструкція та вся фурнітура були, навіть із запасом, усі необхідні отвори були зроблені. Якість матеріалів та фурнітури добра. В цілому, те, що хотів - те й отримав. Рекомендую компанію.
- Комментарий продавца
Доброго дня) Щиро дякуюємо за відгук, дуже приємно! Звертайтесь до нас ще, будемо дуже раді )
Едуард Щ.- Комментарий продавца
- Дмитро В.
- Тетяна Д.
Ліжко чудове, але зібрати самому неможливо
Інструкція абсолютно не підходить
Технолог звʼязався з нами, щоб допомогти
Але це також не дуже спрацювало
Викликали майстра, який годину збиравЮліана С.- Наталья Ф.
- Світлана Б.
Дякую, якість полиці чудова!
Татьяна Н.Все відповідає опису ,гарно упаковано. Щиро вдячна
- Комментарий продавца
Доброго дня) Щиро дякуємо Вам за відгук! Звертайтесь до нас ще )
Галина К.- Комментарий продавца
- Дарія Б.

Доброго дня) Дякуємо за зворотній зв'язок! Звертайтесь до нас ще)