Отзывы о компании КОМОД
- Іван П.
Дуже гарної якості пенал, гарно підійшов до ванної кімнати.
Наталія К.- Лариса Л.
Отримав,зібрав ,якість добра, дуже задоволен
Ростіслав В.- Людмила К.
- Андрій Г.
- Олег К.
- Наталія А.
- Комментарий продавца
Доброго дня) Дякуємо за зворотній зв'язок)
Вероніка Б.- Комментарий продавца
Замовляла меблі в дитячу кімнату. Стіл, комод, поличка, приліжкова тумбочка все гарної якості за такі гроші. Був нюанс при збиранні з шухлядою але можна переробити
Елена В.
