Отзывы о компании КОМОД
- Комментарий продавца
Дякую за зворотній зв'язок !!! Для нас дуже важливі Ваші відгуки!) Мирного неба!
Олег П.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякую за зворотній зв'язок !!! Для нас дуже важливі Ваші відгуки!) Мирного неба!
Олег П.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякую за зворотній зв'язок !!! Для нас дуже важливі Ваші відгуки!) Мирного неба!
Владислав С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякую за зворотній зв'язок !!! Для нас дуже важливі Ваші відгуки!) Мирного неба!
Нина С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Я в захваті.Матрац дуже класної якості,уіна не висока,але якість на вищому рівні.Консультант це взагалі окрема історія.Настільки приємна розумію і доброзичлива дівчина,зараз таких дуже мало.Покупкою я безмежно задоволена.Все на вищому рівні і всім всім рекомендую.Не пошкодуєте🤗🤗🤗
- Комментарий продавца
Доброго дня!) Дуже вдячні за відгук, для нас важлива Ваша думка) Завжди рады допомогти у виборі) Звертайтесь до нас ще! Мирного неба!)
Марина Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякую за зворотній зв'язок !!! Для нас дуже важливі Ваші відгуки!) Мирного неба!
Татьяна С.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Доброго дня!) Дуже вдячні за відгук, для нас важлива Ваша думка) Звертайтесь до нас ще! Мирного неба!)
Семен Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Замовляла ліжко відразу зв'язалися, відповіли детально на усі запитання. Швидко відправили товар і як бонус безкоштовна доставка. Ліжко дуже класне довго таке шукали.
- Комментарий продавца
Доброго дня, Анастасія!) Дуже вдячні за відгук, для нас важлива Ваша думка) Звертайтесь до нас ще! Мирного неба!)
Анастасія Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякую за зворотній зв'язок !!! Для нас дуже важливі Ваші відгуки!) Мирного неба!
Юлия Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца

Дякую за зворотній зв'язок !!! Для нас дуже важливі Ваші відгуки!) Мирного неба!