Отзывы о компании КОМОД
Отримали тумбу, чесно не така як на фото, стільниця не чорна, а під граніт з бежевими розводами. Колір не чисто білий, шухляди коли прикручували, то все пересферлювали, не сподобалось, якість також. Висота тумби нижча на 15 см , тому не обманюйте людей, хочу повернути назад вам ваш товар.
- Комментарий продавца
Добрий день!
Дякую за ваше звернення. Просимо вибачення за незручності.
Зв'яжіться з нашим відділом рекламацій за телефоном +380968925141 в Viber/Telegram і поясніть Вашу ситуацію. Допоможемо вирішити всі питання.
Наталя Л.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Доброго дня) Дякуємо за відгук! Звертайтесь до нас ще)
Яна Л.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Доброго дня) Дякуємо за відгук! Звертайтесь до нас ще)
Сергей К.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Доброго дня) Дякуємо за відгук! Звертайтесь до нас ще)
Олександр м.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Доброго дня) Дякуємо за відгук! Звертайтесь до нас ще)
Ольга В.- Комментарий продавца
Ліжко гарне, якісне. Прийшло все ціле, щільно упаковане. Є інструкція, склали самостійно, швидко та без проблем.
- Комментарий продавца
Доброго дня! Дякуємо Вам за зворотній зв'язок і за фото для нас це дуже важливо) Звертайтесь до нас ще! Всього Вам найкращого!)
Вікторія Ф.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Я би хотіла щиро подякувати та написати відгук.
Подяка за вашу допомогу, за людяність, за всі підказки! За моментальні відповіді на всі питання.
Як тільки подзвонила у вихідний день- дівчина - все розʼяснила, показала фото/відео, інструкції.
Дуже швидко відправили, упаковано ідеально!
Трошки зусиль і старання і вийшли чудові меблі!
Навіть не зважаючи на помилковий розмір дверей у шафи(це все людський фактор і це не критично), але ви адекватно відреагували та надіслали моментально саме того розміру, що було необхідно! Дякуємо! Рекомендуємо кожному!!! Процвітання вам! Слідкуємо за новинками!!- Комментарий продавца
Доброго дня) Ми дуже цінуємо, що маємо таких чуйних клієнтів, як ви! Вдячні за те, що знайшли час, щоб оцінити нас та написати відгук. Будемо намагатись і надалі радувати Вас цікавими новинками меблів! Бажаємо Вам більше радісних подій і всього найкращого!!!
Ольга Х.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Доброго дня) Дякуємо за відгук! Звертайтесь до нас ще)
Галина К.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Доброго дня) Дякуємо за відгук! Звертайтесь до нас ще)
Ольга З.- Комментарий продавца

Доброго дня) Дякуємо за відгук! Звертайтесь до нас ще)