Отзывы о компании КОМОД
Дуже дякую за столика😊
Товар дійсно відповідає опису, якісний матеріал, класнюченький, радує очі🥰😍- Комментарий продавца
Доброго дня) Дякую за відгук! Звертайтесь до нас ще) Мирного неба!
Галина Г.- Комментарий продавца
Дуже сподобався столик
- Комментарий продавца
Доброго дня) Дякуємо за зворотній зв'язок! Звертайтесь до нас ще) Всього Вам найкращого!
Алена К.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Доброго дня) Дякуємо за відгук! Звертайтесь до нас ще) Мирного неба і всього найкращого!!!
Анастасія Ш.- Комментарий продавца
Дуже гарний стелаж, але дуже погана схема для складання. Погана якість друку зразка і нічого не зрозуміло🤪 дуже довго мучились, поки склали.
- Комментарий продавца
Доброго дня) Дякуємо за відгук і таке чудове фото! Дуже гарно) Зараз ми зробили на цю модель стелажика відео інструкцію по збиранню,але звернемо увагу на паперову інструкцію, дякую!
Пандіна Ю.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Доброго дня) Дякую за відгук! Звертайтесь до нас ще)
Лариса Б.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Доброго дня) Дякую за відгук! Звертайтесь до нас ще)
Лариса Б.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Доброго дня) Дякую за відгук! Звертайтесь до нас ще)
Антон М.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Доброго дня) Дякую за відгук! Звертайтесь до нас ще)
Віталій К.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Доброго дня) Дякую за відгук! Звертайтесь до нас ще)
Сергей Р.- Комментарий продавца

Доброго дня) Дякую за відгук! Звертайтесь до нас ще)