Корзина
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА! ОТПРАВКА БЕЗ ПРЕДОПЛАТЫ!
+380 (68) 312-68-23

Отзывы о компании КОМОД

  • Замовила кутову шафу.замовлення отримала в договорені сроки.колір сподобався.Продавець вічливий та відповідальний.Рекомендую!!!!

    Валентина Ш.
    Отлично
  • Загалом туалетний столик гарної якості, досить швидко вийшли на звʼязок, але є декілька моментів на які на мою думку потрібно звернути увагу:
    1. В описі товару ніде не вказано що товар під замовлення, та його виготовлення потребує часу, а саме здається до тижня;
    2. Необхідно розробити, або просто вкладати до комплекту інструкцію щодо збирання, тому-що той папірець, який там є це максимум про комплект поставки із загальним виглядом виробу та по частинах, а в якій послідовності та що і як збирати-немає;
    3. Знову ж таки до питання збирання, але зараз це розетка, не всі на побутовому рівні спроможні підключити такий неординарний девайс як розетка із перемикачем, а це в першу чергу про безпеку. В якості пропозиції,
    - інструкція;
    - підключати всі дроти на вихід самим.
    P.S. Як варіант можна розробити відео-інструкцію, щодо збору Ваших товарів та вказувати при замовленні посилання на них.

    Денис С.
    Хорошо
  • Доброго дня! Хочу висловити подяку команді «Комод» за допомогу з замовленням туалетного столика та комода. Хоча одна з деталей туалетного столика виявилась пошкодженою при доставці новою поштою, ви дуже ретельно та дружньо допомогли, оперативно виславши нову. Це дуже приємно — коли компанія не “забуває” про клієнта після покупки. На майбутнє буду робити замовленя тільки у вас. Дякую за вашу увагу та підтримку!

    Іван Ц.
    Отлично
  • Доброго дня. Отримали туалетний столик, але товар не відповідає фото на сайті: LED-підсвітка має інший вигляд, тобто не суцільна полоса світла, а окремі світлодіоди, також колір заглушок не відповідає кольору ДСП. Просимо усунути дані недоліки. Очікуємо на вашу відповідь. Можу вислати додатково фото, бо не знайшов можливості вставити їх у цей коментар.

    Сергей Б.
    Нейтрально
    Олег Я.
    Отлично
  • Деталі забруднені грязюкою багато дрібних сколів не дуже помітні але як для нових меблів забагато. Інструкція для збірки не зрозуміла техпідтримка працює довго та не допомагає зі зібркою допоміг інший продавець надіславши чітку та зрозумілу інструкцію

    Глеб
    Очень плохо
  • Вадим І.
    Отлично
  • Ірина Л.
    Отлично
    Марія П.
    Отлично
    Ярослава К.
    Отлично